HAKKIMIZDA

sprinkler-2
HAKKIMIZDA

IRRIGATE TURKEY

Uluslar arası birçok platformda yüzlerce başarıya imza atmış IRRIGATE markası ile Türkiye’de 20 yıllık tarımsal sulama tecrübesinin güçlerini birleştirmesi sonucunda ortaya çıkmış olan Irrigate Türkiye gücünü 11.000 km uzaktan California’dan almaktadır.

TÜRK ÇİFTÇİSİNİN TALEPLERİNİ BİLİYORUZ!

Türk tarımının ve özellikle sulama sektörünün ihtiyaçlarını, eksikliklerini ve Türk çiftçisinin taleplerini çok iyi bilen uzman ekibi, uzun yıllara varan tecrübe sonucunda oluşmuş bilgi birikimi ile sektör temsilcileri ve Türk çiftçisinin yanında olmayı kendine görev edinmiştir.

Türkiye’nin 7 bölgesinde 81 şehre hizmet vermekte olan Irrigate Turkiye ülke içerisinde üretim yapan birçok firmanın da üstün kalite ürünlerini satış pörtföyünde tutmaktadır. Sektör temsilcilerimizin bu ürünlere ulaşmasını kolaylaştırmayı kendine görev edinen Irrigate Türkiye ayrıca ekibinin içerisinde bulunan uzman personeli ile gerekli görülebilecek her türlü teknik destek ve hizmeti sizlere sunarak sektörün bu büyük sorununu da ortadan kaldırmayı hedeflemektedir.

Tarım ekonomisini değiştiren yaklaşım

Akıllı ve hassas sulama,  üreticilerin daha az kaynak kullanarak daha kaliteli ve daha yüksek verim elde etmesine olanak sağlayan bir tarım yaklaşımıdır. Su ve gübre kullanım verimliliğini artırır.